genel

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım

Büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusunu bazen kendimiz için bazen de yakınımızda olan, çok sevdiğimiz, değer verdiğimiz kişiler için sorarız. Büyü güçlü bir etkiye sahiptir ve halk arasında da bilinir ki büyü yapıldıysa büyüyü bozmak için medyuma gidilmesi gerekir. Hangi zamanda yaşarsak yaşayalım hiç fark etmez tarihte de şimdi günümüz teknolojisinde de büyü kullanılmakta ve medyumlara büyü yapımı için gidilmektedir. Tarihte büyü kavramı hep vardı ve görünüşe bakılırsa var olmaya da devam edecek gibi görünüyor.

Büyü yapıldığını anlamak için neler yapmalıyız sorusunun sıkça sorulduğunu ve halk arasında da bu ve benzeri soruları sıkça duyduğumuzu söyleyebiliriz. Büyü nedir ve özellikleri nelerdir konularını açıklayarak büyünün ne kadar güçlü bir tesire sahip olduğundan biraz bahsedelim. Ardından bana büyü yapıldığını nasıl bilirim, büyü yapıldığını nasıl anlarım, kendimde büyü varsa bunu anlayabilir miyim gibi ve benzeri soruların cevaplarına değinelim. Büyü etkileri, herkeste aynı derecede kendini göstermez. Bazı insanlar az bazısı büyüden çok etkilenir.

Büyü Nedir, Büyünün Özellikleri Nelerdir?

Büyü kelimesi, bir durumu olduğu halinden daha farklı başka türlü göstermek anlamında sözlükte yer almaktadır. Büyünün bir başka anlamı birinin ilgisini çekmek, olan bir durumu olduğundan farklı göstermek yani kişiyi aldatmaktır. Büyünün özelliklerinden ilki çok güçlü tesirinin olduğudur. Büyüler medyumlar ve büyü işini profesyonelce yapan kişilere sadece yaptırılmalıdırlar. Büyü tesiri o kadar kuvvetlidir ki acemi biri büyü yapmaya kalkarsa sonuçları felaket olabilir. Bu sebeple sadece uzman medyum ve büyü konusunda tecrübeli kişilerden yardım alınmalıdır.

İlkel toplumlarda da büyü kullanımı vardı. Mısır, Hint, Babil medeniyetleri ve tarihte yer alan daha başka birçok medeniyet büyüden yararlanmıştır. Büyünün amaçlarından ilki insanlara ve durumlara, olaylara etki etmesidir. Bir durumu veya kişiyi kendi isteğimiz doğrultusunda etkilemek amacıyla aslında büyüye başvururuz. Genel olarak büyü amacı için öyle bir tanım yapılabilir. Büyüler farklı cisimler, şekiller, yazılar, nesneler ve farklı materyallerle yapılırlar. Kişisel bilgiler yani büyünün yapılacağı kişiye ait bazı çok özel bilgiler de büyü yapımında kullanılan araçlardandır.

Bana Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Bana büyü yapıldığını nasıl bilirim, bunu nasıl anlayacam diye soruyorsanız bazı durumlara dikkat etmeniz aslında yeterli olacaktır. Baş ağrılarının birçok sebebi vardır. Hastalık ve benzeri, stresli bir dönemden geçme durumlarında gerçekleşen baş ağrılarını bu olayın dışında tutuyoruz. Baş ağrısı yaşamaktaysanız, herhangi bir sağlık sorununuz yoksa ve bu ağrı durumu uzunca bir zamandır sizi rahatsız ediyorsa size büyü yapılmış olabilir. Çoğunlukla bu durumdaki kişiye büyü yapıldığı sonucu ortaya çıkar.

Baş ağrılarından çok etkileniyor ve arka arkaya çok fazla olumsuz durum yaşamaktaysanız size büyü yapıldığından şüphelenebilirsiniz. Bunun yanı sıra mekân değişikliklerine göre ruh hali değişimleri de büyü yapıldığının belirtilerinden sayılır. Bu tarz olaylar yaşayanlar ve evlilik, iş gibi durumlarda çok sık kısmetsizlik, engeller yaşayanlar üzerinde büyü olduğu sonucuna vararak, uzman bir medyumdan destek almalıdırlar. Medyum veya hoca yani büyü uzmanı olan kişilerden yardım alarak üzerinizdeki büyüyü en kısa zamanda bozdurmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!